Zakres usług dla klientów kupujących

                                                                                                                                                                                                                Ustalamy oczekiwania klienta pod względem nieruchomości i jego możliwości finansowych. Dopasowujemy nasze działania pod klienta, aby poszukiwania były skuteczne.  Szczególny nacisk nakładamy na stały oraz długoterminowy kontakt z klientem, dzięki temu nasza efektywność znacznie wzrasta.Przesłanie propozycji.

Znając preferencje oraz możliwości związane z nabyciem nieruchomości, przesyłamy listę ofert o które Państwo zabiegali. Spełniając oczekiwania naszych klientów nie skupiamy się tylko na naszej bazie, ale również na bazie innych biur nieruchomości, bądź ogłoszeń spoza grona ofert wystawionych.

Prezentacja nieruchomości.

Kolejnym krokiem jest umówienie Państwa na spotkanie w celu oględzin nieruchomości, jeśli jest to tylko możliwe oględziny trwają jednego dnia.  Uzyskujemy dodatkowe informacje na temat oglądanych przez Państwa nieruchomości, oraz analizujemy pełną dokumentację nieruchomości.

Pewność transakcji.

Zakup nieruchomości czasami wiąże się z niepewnością i sterem. W takim przypadku pomagamy pomocą prawną, sprawdzając stan prawny oraz informując klienta o całym procesie zakupu nieruchomości. 

Negocjacje i warunki transakcji.

Gdy już dokonali Państwo wyboru zakupu nieruchomości pomożemy w negocjacjach i warunkach transakcji ze stroną sprzedającą. Jest to kluczowy moment, aby doszło do udanej trakcji. Interesy Państwa jak i Sprzedającego  mocno odbiegają od siebie z wielu przyczyn nie tylko ceny ale również terminu wydania nieruchomości bądź też oczekiwania Sprzedającego w przypadku uzyskania kredytu od Państwa.

Uzyskanie kredytu.

Większość klientów wspiera się kredytem hipotecznym, w tym aspekcie również służymy pomocą wykwalifikowanej specjalistki z długoletnim doświadczeniem. 

Podpisanie umowy przyrzeczonej, oraz przekazanie kluczy.

Zawsze proponujemy naszych sprawdzonych Rejentów z wieloletnim doświadczeniem, natomiast to od Klienta kupującego należy decyzja u którego Notariusza odbędzie się Umowa końcowa. Jednakże po podpisaniu Aktu Notarialnego pozostaje przekazanie kluczy, przygotowanie protokołów, rozliczenie mediów o tym wszystkim informujemy naszych klientów oraz pomagamy w ich wypełnieniu.